Owl.png Wiki reading hard on the eyes? Try out our Dark Theme! Visit the preferences page while logged in and select Hydra Dark. Owl.png

Underground/lv

From Terraria Wiki
Jump to: navigation, search
BiomeBannerUnderground.png

Pazeme ir pirmais līmenis zem pasaules Virsmas. Tas sākas 0 pēdu dziļumā and un var tikt atpazīts ar savu fona attēlu, kurā attēloti daudzi mazi akmentiņi. Atšķirībā no Zemes sienām, šis fona attēls neatļauj spēlētājam izsist caurumus priekš dienasgaismas. Uz tā nav iespējams novietot blokus (izņēmums, ir iespējams, ja vien bloki saskarās ar citiem blokiem). Mūzika sāk skanēt, kad spēlētājs dodas nedaudz dziļāk.

Pazeme sastāv no divu bloku Zemes gabala un Akmens gabala sajaukuma. Šur tur ir arī pazemes smiltis, kuras var atrast dažās alās un citur var atrast arī Māla gabalus, taču tie ir daudz retāki nekā uz pasaules virsmas.

Pazeme ir mājas ienaidniekiem, kuri ir daudz agresīvāki nekā ienaidnieki no zemes virsmas. Pazemē atrodas arī vairāk Dārgumi. Pasaulēs, kuras izveidotas pēc 1.1 versijas palaišanas, šis dziļuma līmenis slēps sevī slazdus, prasot no spēlētāja papildus uzmanību. Pasaules kuras izveidotas pēc 1.1 versijas palaišanas vēl arī ietvers sevī Pazemes kabīnes.

Hardmode režīmā, Pazemi var pārņemt Paradīze, Krapšans vai Krimsons, bet šie klimati neradīs atsevišķus Pazemes Paradīzes/Pazemes Krapšana vai Pazemes Krimsona klimatus, un ienaidnieki pārsvarā būs mikslis no Paradīzes/Krapšana/Krimsona un regulārajiem Pazemes ienaidniekiem.

Ja spēlētājs turpina dodies dziļāk uz leju, viņš/viņa sasniegs, Alu līmeni.

Saturs[edit | edit source]

Vēsture[edit | edit source]